o-firmie

Rozpoczęcie działalności firmy nastąpiło w 2003r. Od początku przedmiotem działalności było zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Właścicielem firmy ADOM jest Barbara Ciesielska działająca na podstawie licencji Zarządcy Nieruchomości nr 14188. Aktualnie Firma „ADOM” administruje kilkunastoma nieruchomościami w Warszawie, głównie na terenie Pragi Południe, są to budynki wspólnot mieszkaniowych oraz prywatne kamienice.

Nasze długoletnie doświadczenie umożliwia nam sprostać wyzwaniom, z którymi zmagają się właściciele nieruchomości.

OBSŁUGA KLIENTA

W firmie ADOM obowiązują najwyższe standardy obsługi klienta. W sposób uporządkowany prowadzona jest dokumentacja nieruchomości. Wspólnoty mają wgląd w dane finansowe i administracyjne, za pomocą e-kartoteki otrzymują dostęp on-line do sytemu, w którym mogą sprawdzać na bieżąco stan konta wspólnoty

Na zarządzanie nieruchomością staramy patrzeć oczami mieszkańców, aby nasza praca wpływała na ich wygodę i codzienne funkcjonowanie. Nasza firma jest zawsze blisko klienta, wiemy jak ważne są pozytywne relacje pomiędzy administratorem a wspólnotą i jej mieszkańcami.

Wszystkie nasze działania na rzecz nieruchomości są zawsze rzetelne, uczciwe i jawne. Dotrzymujemy ustalonych terminów, na czas realizujemy zadania wynikające z bezpośrednich uzgodnień jak i obowiązującego prawa.

Nasze cel

  • sprawne i efektywne administrowanie nieruchomością
  • zmniejszenie kosztów i opłat do racjonalnie uzasadnionego poziomu
  • zadowolenie Właścicieli z poziomu świadczonych przez nas usług

Nasze atuty

  • kompleksowa obsługa
  • profesjonalizm, doświadczenie, rzetelność
  • konkurencyjne ceny

KONTAKT

ADOM

Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Siedziba Główna:

ul. Kickiego 12 lok.51, 04-397 Warszawa
tel. 22 813 44 55

strzałka do góry