Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami.

Rozpoczęcie działalności firmy nastąpiło w 2003r. Od początku przedmiotem działalności było zarządzanie i administrowanie nieruchomościami.

Na zarządzanie nieruchomością staramy patrzeć oczami mieszkańców

Aby nasza praca wpływała na ich wygodę i codzienne funkcjonowanie. Nasza firma jest zawsze blisko klienta, wiemy jak ważne są pozytywne relacje pomiędzy administratorem a wspólnotą i jej mieszkańcami. Wszystkie nasze działania na rzecz nieruchomości są zawsze rzetelne, uczciwe i jawne. Dotrzymujemy ustalonych terminów, na czas realizujemy zadania wynikające z bezpośrednich uzgodnień jak i obowiązującego prawa.

W firmie ADOM obowiązują najwyższe standardy obsługi klienta

W sposób uporządkowany prowadzona jest dokumentacja nieruchomości. Wspólnoty mają wgląd w dane finansowe i administracyjne, za pomocą e-kartoteki otrzymują dostęp on-line do sytemu, w którym mogą sprawdzać na bieżąco stan konta wspólnoty.

Właścicielem firmy ADOM jest Barbara Ciesielska

Firma Adom działająca na podstawie licencji Zarządcy Nieruchomości nr 14188. Aktualnie Firma „ADOM” administruje kilkunastoma nieruchomościami w Warszawie, głównie na terenie Pragi Południe, są to budynki wspólnot mieszkaniowych oraz prywatne kamienice. Nasze długoletnie doświadczenie umożliwia nam sprostać wyzwaniom, z którymi zmagają się właściciele nieruchomości.

Nasze cel

  • Sprawne i efektywne administrowanie nieruchomością
  • Zmniejszenie kosztów i opłat do racjonalnie uzasadnionego poziomu
  • Zadowolenie Właścicieli z poziomu świadczonych przez nas usług

Nasze atuty

  • Kompleksowa obsługa
  • Profesjonalizm, doświadczenie, rzetelność
  • Konkurencyjne ceny